پاسخگویی آنلاین سوالات شرعی

ایمیل پرینت PDF
کاربرد کامپیوتر

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و استقبال کاربران از بخش پاسخگویی آنلاین، ساعات پاسخگویی به مسائل شرعی مردم به دلیل تقاضای فراوان آنان افزایش می‌یابد.

براساس این گزارش، ‌پاسخگویی به احکام شرعی به زبان فارسی از ساعت 9 صبح تا ساعت 20 و بعد از ظهرها از ساعت 22 تا 4 بامداد انجام می‌شود.

همچنین پاسخگویی به مسائل اعتقادی از ساعت 10 صبح تا 15 بعد از ظهر و از ساعت 17 عصر تا 19 خواهد بود و علاوه بر این ساعات از 22 تا 1 بامداد نیز پاسخگویی به مسائل اعتقادی فعال خواهد بود.

 افزون بر پاسخگویی به زبان فارسی پاسخگویی به زبان عربی و انگلیسی نیز انجام می‌شود که ساعات آن از 22 تا 24 شب و پاسخگویی به زبان اردو نیز از ساعت 17 تا 19 خواهد بود.

لازم به ذکر است ، کارشناسان پاسخگویی به احکام شرعی نیز در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 9 صبح تا 20 و شب‌ها از 22 تا 4 بامداد پاسخگوی مقلدان خواهند بود و علاوه بر مسائل شرعی، کارشناسان پاسخگویی مسائل اعتقادی مردم و مقلدان از ساعت 10صبح تا 15 بعد از ظهر و از ساعت17 تا 19 و 22 الی 1 بامداد خواهند بود و به سؤالات آنان پاسخ خواهند داد.

گفتنی است،‌مراجعین می‌توانند بدون داشتن شناسه در گوگل و تنها با نصب نرم‌افزار فلش پلیر با کارشناسان پاسخگویی این شناسه همه روزه به غیر از ایام تعطیل با سایت مذکور به نشانی http://www.makarem.ir ارتباط برقرار کنند.

 

 


منبع : خبرگزاری رسا


آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ، ۱۴ فروردين ۱۳۹۲ ، ۰۹:۴۶  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی