نخستین موزه فناوری اطلاعات ایران

ایمیل پرینت PDF
Administratorسومین دوره جشنواره دنیای دیجیتال با عنوان دنیای دیجیتال همراه (Portable DiWex) با هدف ارائه محصولات دیجیتالی قابل حمل از 29 شهریورماه جاری تا اول مهر امسال برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، در این فستیوال دو روزه هر محصول دیجیتالی پرتابل و قابل حمل مانند انواع نوت بوک ها، نت بوکها، تبلتها و گوشی های هوشمند و تجهیزات وابسته به معرض نمایش عموم درخواهند آمد.

اصلی ترین هدف برگزاری این جشنواره که در آن فعالان عرصه تکنولوژیهای قابل حمل جدیدترین محصولات خود را عرضه می کنند، نیاز به برگزاری فستیوالهای تخصصی در راستای ورود به نمایشگاههای بزرگ داخلی و منطقه ای عنوان شده و براین اساس با توجه به رشد سریع فناوری های همراه و پیشرفت چشمگیر ابزارهای دیجیتالی قابل حمل، نیاز به فعالیت در زمینه این تکنولوژی ها و دستاوردهای آن بیش از پیش احساس می شود.
 
همزمان با برگزاری جشنواره دنیای دیجیتال همراه تهران که در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود مسابقات بازیهای رایانه ای استان تهران نیز توسط انجمن ورزش های الکترونیک کشور انجام خواهد شد.
این مسابقات در رشته های FIFA و PES با همکاری شرکت پیشگامان کویر یزد و با حضور علاقمندان به این رشته ها برپا می شود.
بازدید کنندگان می توانند با مراجعه به سایت جشنواره ‬در قسمت فرمها، فرم ثبت نام بازدیدکنندگان را تکمیل کرده و با اعلام شماره پیگیری در هنگام ورود به نمایشگاه، کارت خود را دریافت کنند.
 
به گزارش مهر، همزمان با برگزاری جشنواره دنیای دیجیتال همراه نخستین موزه فناوری اطلاعات ایران نیز در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران رونمایی خواهد شد.
منبع: مهر

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ، ۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ، ۰۷:۴۸  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی