سازمان سیا به دنبال شماره موبایل ایرانی‌ها

ایمیل پرینت PDF
Administrator

سازمان سیا به بهانه این نظرسنجی بنا دارد به‌وسیله گروهی که ریاست آن بر عهده گری کاسپاروف است شماره تلفن‌ همراه‌های هموطنان را به دست بیاورد. این سازمان مشابه این اقدام را سال گذشته میلادی برای انتخاب شورای مخالفان روسیه انجام داد.

سفارت مجازی آمریکا (Virtual Embassy of the United States Tehran, Iran) قرار است اقدام به پوشش برگزاری انتخاباتی اینترنتی با عنوان "رأی ما - انتخابات آزاد ایران" نماید.

بر این اساس انتخابات آزاد مد نظر تنها به واسطه ی حضور قالیباف، عارف، غرضی، جلیلی، حداد، ولایتی، رضایی و روحانی در لیستی است که اکبر هاشمی رفسنجانی و اسفندیار رحیم مشائی (دو نفری که صلاحیتشان برای نامزدی رد شده) به همراه مهدی کروبی، میرحسین موسوی و خاتمی در آن حضور داشته و مزین به حضور بانوی تروریست ایران سرکار خانم "مریم رجوی" و فرزند شاه مخلوع "رضا پهلوی" باشد.


تلاش شبانه روزی صورت گرفته توسط آقای "کاسپاروف" و کنشگران اینترنتی حول وی بر آن است که با ارایه ی لیستی ۲۰ نفره، انتخابات آزاد ایران را محقق و برای رای‌ دهندگان ایرانی امکان مشارکت در انتخاباتی جایگزین را فراهم نمایند؛ البته هزینه ی این انتخابات از طریق منابع خصوصی تامین می شود!


"کاسپاروف" رئیس این کمیته خود خوانده بین‌المللی، طی مصاحبه ای با بیان این مطلب که هدف از این اقدام فراهم کردن امکان انتخابات آزاد و عادلانه در ایران است؛ اعلام می کند: انتخابات ایران امروز به سطح خیمه‌شب‌بازی تقلیل یافته‌اند. چرا که بسیاری از نامزدها، نامزدهای واقعی، به دست کمیسیون منتخب آیت‌الله خامنه‌ای (شورای نگهبان) از صحنه رقابت کنار گذاشته شده‌اند. برای همین، اگر می‌خواهیم نظر واقعی مردم را بدانیم، باید جایگزین دیگری برای رأی دادن در اختیارشان قرار دهیم تا بتوانند از آن طریق نظر خود را ابراز کنند.ایجاد بانک جامع اطلاعات جهت ارزیابی و آنالیز اجتماعی، با درصد راستی آزمایی بسیار بالا، به واسطه طراحی نحوه شرکت در رای گیری، به این روش که رأی‌دهندگان پس از دسترسی به سرور، شماره تلفنی از درون ایران را به جهت آنکه بتوانند از آن طریق پیامک یا تماس تلفنی ضبط شده‌ای را برایشان ارسال کرد، در سیستم وارد می نمایند؛ و سپس پیغامی دریافت می کنند مشتمل بر عبارتی که به هنگام رأی‌گیری به عنوان گذرواژه فرد شرکت کننده عمل خواهد کرد.یک کمیته بین‌المللی با محوریت کسانی مانند فرانسیس فوکویاما، لری دیاموند، ایروین کاتلر، فیروز نادری و نازی افتخاری به عنوان ناظر بر این انتخابات مجازی تعیین شده اند؛ این ناظران بین المللی به گونه ای کاملا اتفاقی تحلیل گران ارشد ایالات متحده آمریکا و مستشاران شناسنامه دار عرصه دیپلماسی عمومی این کشور محسوب می شوند.

 

 منبع: جهان نیوز
 


آخرین به روز رسانی در سه شنبه ، ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ، ۰۸:۳۸  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

ديگر سايتهاکاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی