ساخت آی-پد توسط یک دانشجوی چینی با 125 دلار

ایمیل پرینت PDF
Administrator

این دانشجو که از توان مالی چندان خوبی نیز برخوردار نبود برای خوشحال کردن دوستش به جمع آوری یا پس انداز پول برای خریداری یک آی-پد نپرداخت، بلکه آستینها را بالا زد تا خود یک آی-پد بسازد.

او مانند بسیاری از دانشجویان که برای یافتن دستورالعملهای مختلف به اینترنت پناه می برند، از شبکه مجازی تمامی ریزه کاری های ساخت یک تبلت را پیدا کرده و سپس با خریداری آنلاین قطعات آن از قبیل صفحه لمسی و باتری یک تبلت قابل استفاده ساخت.

او تکه های دیگری که مورد نیازش بودند از قبیل مادربرد، نمایشگر و حافظه را از لپ تاپی قدیمی که به صورت آنلاین خریداری کرده بود تامین می کرد.

نسخه تمام شده این تبلت کمی سنگین تر و کم جلا تر از آی-پد است اما می توان در آن تمامی فعالیتهای موجود در یک آی-پد 2 از قبیل جستجو، خواندن کتاب، بازی، تماشای فیلم و دانلود را انجام داد.

نکته جالب توجه درباره ابداع دست ساز این دانشجو این است که سیستم عامل این تبلت ویندوز 7 است اما لوگوی آن اپل است که شاید بتواند منجر به اعتراض تعدادی از وکلا و تحریک و الهام بخشی تعدادی از جاعلان شود.

بر اساس گزارش سی نت، هزینه ای که این دانشجو برای ساخت تبلت اپل با سیستم عامل ویندوز 7 صرف کرده است در حدود 125 دلار اعلام شده است.

 

منبع:مهر


آخرین به روز رسانی در سه شنبه ، ۸ آذر ۱۳۹۰ ، ۰۸:۲۶  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی