اعطاي لقب برنده بازار جهانی تلفن همراه به چين

ایمیل پرینت PDF
Administrator

مركز مطالعاتي و تحقيقاتي iSuppli بر پايه آخرين بررسي‌هاي خود اعلام كرد، بازار تلفن‌همراه چين طي سال 2010 ميلادي 7.7 درصد رشد كرد كه اين جريان عليرغم سقوط اين بازار در كشورهاي صنعتي و بزرگ بود.
طي سال گذشته ميلادي 239.1 ميليون دستگاه تلفن‌همراه در كشور چين عرضه شد كه اين رقم از 222.1 ميليون گوشي عرضه شده در چين طي سال قبل از آن بيشتر بود.
در اين ميان، عرضه تلفن‌هاي همراه با قابليت پشتيباني از خدمت نسل سوم تلفن‌همراه(3G) در چين طي سال جاري ميلادي رشد چشمگيري را به‌دنبال خواهد داشت.
به گفته مركز iSuppli، در سال گذشته تنها 3 درصد معادل 8 ميليون دستگاه گوشي‌هاي عرضه شده به چين قابليت پشتيباني از خدمات نسل سوم تلفن‌همراه را داشتند كه اين رقم در سال جاري به بيش از 10 درصد مي‌رسد.
"كوين وانگ " يكي از مديران شعبه iSuppli در چين گفت:‌ سه اپراتور تلفن‌همراه كه هم‌اكنون در كشور چين فعال هستند، با كاهش هزينه‌ خدمات خود در تلاشند تا مشتركان بيشتري را جذب كنند. اين مسئله باعث مي‌شود تا تعداد افرادي كه براي نخستين بار قصد خريد تلفن‌همراه را دارند،‌ افزايش يابد.
بر اساس آخرين گزارش منتشر شده از سوي دولت چين، اين كشور هم‌اكنون با داشتن بيش از 700 ميليون مشترك، صاحب بزرگترين بازار تلفن‌همراه در جهان است.

منبع:اي تي ايران

باز نشر: شگفت


 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی