امام جمعه موقت اهواز: عصبانیت صهیونیست ها نشاندهنده موفقیت مذاکره کنندگان ایران

ایمیل پرینت PDF
Administrator
حجت الاسلام ابوالحسن حسن زاده روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: آنچه در توافقات ژنو اهمیت دارد این است که در درجه اول خطوط قرمز مورد نظر مقام معظم رهبری رعایت شده و مسوولان کشورمان به خوبی در برابر زیاده خواهی ها ایستاده اند.

وی اضافه کرد: دستگاه دیپلماسی کشورمان باید همین مسیر را با هوشیاری و با تاکید بر حفظ حقوق مردم ایران ادامه دهد و در نظر داشته باشد که مبنای اعلام شده از سوی مقام معظم رهبری اساس مطالبات است که باید رعایت شود ولی می توان با هوشیاری و تدبیر دستاوردهای بیشتری هم کسب کرد.

حجت الاسلام حسن زاده در باره نتیجه مذاکرات گفت:ˈ نه ستمگر باشیم و نه ستم دیده ˈ، موضع معقول و منطقی است که مقام معظم رهبری تبیین فرمودند و این موضع گیری در کنار فتوای حرمت سلاح های هسته ای، چهره منطقی نظام جمهوری اسلامی را به دشمن نشان داد و بهانه ها را از آنان گرفت.

وی با اشاره به تاثیرات داخلی و خارجی این توافق ها تاکید کرد: انتظار مردم ایران اکنون این است که توافقات و تعهدات کشورهای غربی عملی شود و مهم تر اینکه توافقات به تضعیف روند علمی کشورمان در بحث هسته ای منجر نشود و غرور ملی و دستاوردهای شهدا و ارزش های اسلامی مورد نظر آنها را خدشه دار نکند.

امام جمعه موقت اهواز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در تایید عملکرد رییس جمهور و پاسخ به نامه ایشان گفت: ما نیز به دولت و هیات مذاکره کننده کشورمان اعتماد داریم و از تلاش های آنان قدردانی می کنیم.

حجت الاسلام حسن زاده در بخش دیگری از این گفت و گو از اظهارات مسوولان عربستان در زمینه مذاکرات ژنو ابراز تاسف کرد و گفت: جای بسی تاسف است که یک کشور اسلامی که خود را ام القرای جهان اسلام می نامد همسو با رژیم اشغالگر قدس که دشمن مسلمانان است موضع گیری می کند.

وی تصریح کرد: البته این موضع گیری خلل و آسیبی برای کشور ما ندارد بلکه تنها به انزوای این موضع گیران منجر می شود و از سوی دیگر این خشم و عصبانیت اسراییل نشان می دهد که تیم مذاکره کننده ما موفق عمل کرده است.

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ، ۳ آذر ۱۳۹۲ ، ۲۲:۱۴  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

پر بازديد ترين مطالب شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی