عضویت جشنواره وب ایران در کنسرسیوم جهانی وب

ایمیل پرینت PDF
Administrator

عضویت جشنواره وب ایران در کنسرسیوم جهانی وب که یک انجمن بین المللی است و  استانداردهای مربوط به وب را طراحی و تدوین می کند، پذیرفته شد.  لیست اعضای این کنسرسیوم که از شرکتها و گرووهای معتبر و پیشرو در فن آوری اطلاعات هستند در آدرس http://www.w3.org/Consortium/Member/List قابل مشاهده است.

کنسرسیوم جهانی وب (W3C) درکل 323 عضو دارد و شرکت های سخت افزاری و نرم افزاری بزرگ دنیا در کنار برخی از سازمان های دولتی و دانشگاههای بزرگ از اعضای آن هستند که از دانش این مراکز برای تدوین استانداردها و توسعه وب استفاده می شود.

در همین راستا دبیرخانه جشنواره وب ایران با اعلام این مطلب افزود در جشنواره وب ایران، وب سایت های ایرانی در بیش از  ۹۰ گروه مختلف به رقابت خواهند پرداخت تا برترین های امسال نیز در پایان داوری در روز اختتامیه جشنواره معرفی و از آنها تقدیر گردد. امسال جشنواره با استقبال بی نطیری مواجه شده است و بواسطه درخواست های متعددی که از سوی متقاضیان دریافت نموده ایم و از آنجاییکه بسیاری از شرکت کنندگان پس از دریافت بازخوردهای اولیه تغییراتی را جهت افزایش کیفی سایت خود اعمال نموده اند٬ مهلت شرکت در این جشنواره برای ۱۵ روز تمدید گردید.

این مهلت ۱۵ روزه برای تمامی کسانی است که می خواهند در جشنواره ثبت نام کنند و یا وب سایت آنها مورد تایید اولیه کمیته انتخاب آثار قرار نگرفته است. همچنین متقاضیانی که در گروه موبایل و تلویزیون هوشمند مایل به ارائه برنامه های خود بوده اند می توانند از این مهلت ۱۵ روزه در ثبت نام و ثبت آثار خود استفاده نمایند. جهت مراجعه به سایت این جشواره به آدرس http://iranwebfestival.com/ مراجعه نمایید

 


آخرین به روز رسانی در جمعه ، ۱۱ آذر ۱۳۹۰ ، ۱۶:۲۲  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

ديگر سايتها

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی