یوتیوب عرصه جنگ علیه ایران

ایمیل پرینت PDF
Administrator

روزنامه صهیونیستی یددیعوت آحارونوت در گزارشی خبر از فعالیت گسترده برخی حامیان رژیم صهیونیستی در شبکه یوتیوب برای حمایت از تجاوز یک‌جانبه این رژیم به ایران خبر داده است.

خبرگزاری فارس: جنگ روانی صهیونیست‌ها علیه ایران، این‌بار در یوتیوب

به گزارش فارس، یدیعوت آحارونوت نوشت: فعالان طرفدار اسرائیل یک سریال ویدئوهای یوتیوبی را منتشر کرده‌اند که پیام آنها نزدیک بودن جنگ با ایران و لزوم نقش رهبری اسرائیل در مقابله با تهدید ایران است.

بنابراین گزارش، این ویدئوها که در سه قسمت تاکنون منتشر شده و دو قسمت اول آن بیش از 2.5 میلیون بار دیده شده است و به سرعت در حال انتشار در شبکه‌های اجتماعی‌ست، تلاش دارند القا کنند که اسرائیل قانونا و اخلاقا حق دارد هر چه در توان دارد انجام دهد تا از خود در برابر تهدید ایران هسته‌ای دفاع نماید.

این ویدئوهای صهیونیستی هشدار می دهند که اسرائیل نباید منتظر اقدام جامعه بین‌المللی علیه ایران باشد. "آری آبرامویتز" و "جرمی گیمپل"، دو آمریکایی هستند که پشت پرده تولید این ویدئوهای ضدایرانی قرار دارند. این دو بنیان‌گذار پایگاه اینترنتی "سرزمین اسرائیل" نیز هستند.

بر اساس گزارش فوق، اولین قسمت از ویدئوها به ناتوانی جامعه جهانی از رخداد آنچه هلوکاست خوانده می‌شود اختصاص داشته و یک کشتی از مهاجرین یهودی را نشان می‌دهد که از ورود آنان به سواحل کوبا و ایالات متحده جلوگیری شده و به آلمان بازگردانده شده است. این ویدئو همچنین به تصمیم نیروهای ائتلاف مبنی بر عدم بمباران "آشویتز" می‌پردازد.

ایران هشدار داده است که هرگونه تجاوزی از سوی هر رژیمی را در همان سطح و با قدرت پاسخ خواهد گفت. صهیونیست‌ها با دم زدن از جنگ تلاش می‌کنند تا فضای جامعه جهانی را در خصوص پرونده هسته‌ای ایران متشنج نشان دهند و مذاکرات فی‌مابین ایران و 1+5 را تحت تاثیر قرار دهند. دور دوم این مذاکرات قرار است روز 23 آوریل در بغداد برگزار شود. دور نخست مذاکرات در استانبول از سوی طرفین مثبت و سازنده توصیف شده است.

این در حالی‌ست که اختلاف نظر جدی میان سران واشنگتن و تل‌آویو در خصوص نحوه مواجهه با برنامه هسته‌ای ایران وجود دارد. آمریکایی‌ها که نمی‌خواهند درگیر یک جنگ سخت دیگر شوند، به صهیونیست‌ها هشدار می‌دهند که از هرگونه حماقتی علیه ایران بپرهیزند.

گفتنی است، اسرائیل در جنگ 33 روزه لبنان نتوانست از پس موشک‌های حزب‌الله به عنوان یکی از متحدین منطقه‌ای ایران برآید.

 

منبع : فارس


آخرین به روز رسانی در جمعه ، ۸ ارديبهشت ۱۳۹۱ ، ۱۰:۴۹  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی