افتخار مجری سی ان ان

ایمیل پرینت PDF
Administratorخبرگزاری فارس: مجری سی‌ان‌ان: با افتخار اعلام می‌کنم که یک همجنس‌باز هستم به گزارش فارس به نقل از شبکه بی‌بی‌سی، "اندرسون کوپر" مجری شبکه سی‌ان‌ان آمریکا رسما و علنا اعلام کرد که یک همجنس‌باز است.

کوپر در ایمیلی که از وی منتشر شده اعلام کرده است که با افتخار این موضوع را اعلام می‌کند و حاضر است در مورد آن صحبت کند.

کوپر که فرزند "گلوریا وندربیلت" از هنرمندان معروف آمریکایی است، عنوان کرده که تا پیش از این هم این گرایش را داشته اما به دلایل شخصی و شغلی در مورد آن صحبت نمی‌کرده است.

سی‌ان‌ان نسبت به این صحبت‌های کوپر واکنشی نشان نداده، و قرار هم نیست در فعالیت او در این شبکه خللی ایجاد شود.

او در بخشی از این ایمیل نوشته است: واقعیت این است که، من یک همجنس‌باز هستم، همیشه بوده‌ام، و خواهم بود، و نمی‌توانستم بیش از این خوشحال و راحت باشم و به آن افتخار می‌کنم.

پیش از این هم شایعاتی در مورد گرایشات همجنس‌گرایانه کوپر مطرح شده و وی از گروه‌های حامی همجنس‌گرایی جایزه نیز دریافت کرده بود.

پیشتر باراک اوباما رئیس‌جمهور آمریکا نیز علنا به حمایت از همجنس‌گرایان پرداخته بود. حمایت اوباما از این موضوع هرچند که با مقاصد سیاسی انجام شد، اما از یک سو وی را حتی در معرض اتهام همجنس‌گرایی قرار داد، و از یک سو مجوزی شد برای علنی شدن رفتارهای همجنس‌گرایانه در آمریکا. این گروه‌ها چندی است که در سرتاسر آمریکا نیز کاروان‌های افتخار و جشن‌های سراسری برگزار می‌کنند.

 

 منبع: فارس

 


 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

پر بازديد ترين مطالب شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی