"ناتو؛ در انديشه حمله به ايران"

ایمیل پرینت PDF
mohammad
نماينده روسيه در ناتو مي‌گويد، اين سازمان در حال طراحي عمليات نظامي براي حمله به ايران با هدف سرنگون کردن دولت جمهوري اسلامي است.


دميتري روگزين، نماينده روسيه در ناتو، در مصاحبه با روزنامه روسي "ايوستيا" که روز جمعه (14 مرداد، 5 آگست) منتشر شد ضمن بيان اين که ناتو در چارچوب يک هدف بلند مدت خود را براي حمله به ايران آماده مي‌کند افزود، اين ائتلاف قصد دارد دولت‌هايي را که ديدگاه‌هايي متفاوت با غرب دارند تغيير دهد.

وي تصريح کرد: "طناب دور ايران در حال تنگ‌‌تر شدن است. برنامه‌ريزي نظامي عليه ايران در حال انجام است و ما قطعا نسبت به تشديد و گسترش جنگي فراگير در اين منطقه بزرگ نگران هستيم."

نماينده روسيه در ادامه خاطر نشان کرد، سوريه و يمن آخرين گام‌هاي ناتو پس از حمله به ايران خواهند بود.

در همين حال، گمانه‌زني‌هايي مطرح شده است مبني بر اين که رژيم اسرائيل در حال آماده سازي خود براي حمله به تاسيسات هسته‌اي ايران است تا از اين طريق توجهات را از تلاش‌هاي فلسطين براي پيوستن به سازمان ملل منحرف کند.

روبرت بائر، مامور سابق سازمان مرکزي اطلاعات امريکا (سيا) نيز ماه گذشته (جولاي 2011) گفته بود، تقريبا مطمئن است چنين حمله‌اي براي ماه سپتامبر و پيش از راي‌گيري سازمان ملل براي به رسميت شناختن دولت مستقل فلسطيني طرح‌ريزي شده است.
 
منبع: پرس تی وی

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی