حماسه 22 خرداد

ایمیل پرینت PDF
Administrator
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به فرا رسیدن روز 22 خرداد 90 گفت: 22 خرداد شهدی بود که به کام مردم ریخته شد و 40 میلیون در آن روز رای دادند، اما خدا کسانی که این شهد را به کام مردم تلخ کردند نیامرزد و ذلت‌شان را بیشتر کند.
 
در این خصوص رئیس فراکسیون روحانیون مجلس گفت: لکه ننگین حوادث پس از انتخابات همچنان بر دامن فتنه‌گران و سران آنها ماندگار و یادآور اتفاقات نامناسبی است که رخ داد از این رو سران فتنه به ویژه موسوی و کروبی باید پاسخگوی اقدامات ناشایست خود باشند.
 

وی افزود: این دو در برابر رأی ملت ایستاده و مردم را به خیابان کشاندند و سوژه به دست دشمنان انقلاب دادند.

 به گزارش خبرآنلاین چندی است تعدادی از سایت‌های اینترنتی و شبکه‌های ماهواره ای از مردم دعوت کرده بودند که در روز 22 خرداد 90 به مناسبت سالگرد انتخابات دهم ریاست جمهوری راهپیمایی سکوت برگزار کنند. در پاسخ به این دعوت روز یکشنبه تعدادی از نیروهای موتور سوار بسیج نیز در طول مسیر خطوط بی آر تی خیابان ولی‌عصر دیده شدند که در برخی موارد اقدام به سردادن شعارهایی نظیر ماشاالله حزب الله می کردند.

 

به گزارش خبرآنلاین بعدازظهر روز یکشنبه خیابان ولیعصر حدفاصل میدان ولی‌عصر تا میدان ونک خیلی متفاوت از روزهای گذشته نبود.

تنها تفاوت تمهیدات نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و بسیج بود. در عین حالی که آمد و شد مردم به صورت طبیعی ادامه داشت ولی ترافیک در خیابان ولی عصر و تقاطع هایی مانند فاطمی، مطهری و حوالی پارک ساعی با توجه به یک طرفه بودن بیشتر از روزهای گذشته به نظر می آمد.

تا ساعت 21:45 یکشنبه شب خبری مبنی بر تجمع و یا درگیری در محدوده میدان ولی عصر تا میدان ونک مخابره نشده و گزارش خبرنگاران خبرآنلاین آن را تایید نمی کند. فقط شنیده هایی حاکی از دستگیری چند نفر در محدوده پارک ساعی است که هنوز توسط مقامات رسمی تایید نشده است.

در حالی که وب سایت رادیو فردا عصر یکشنبه به نقل از خبرگزاری فرانسه خبر از تعطیلی مغازه ها و فروشگاهها در این مسیر داده و وب سایت فارسی بی بی سی به نقل از شاهدان عینی گزارش داد که سینماهای فلسطین و آفریقا تعطیل شده اند اما پیگیری های خبرآنلاین نشان داد که این دو سینما حتی برای سیانس ساعت 9 شب نیز بلیط فروختند.

تماس با این سینماها نشان داد این دو سینما مطابق برنامه خود به اکران فیلم های روی پرده پرداختند و بلیط فیلم‌های «جرم» و «فوتبالی‌ها» در سینما فلسطین و فیلم «جرم» در سینما آفریقا حتی در آخرین سیانس یعنی ساعت 9 شب نیز فروخته شد.

گفتنی است مراکز خرید و سینماهای مستقر در این مسیر در ساعات بعد از ظهر به «فعالیت عادی» خود ادامه دادند.

به گزارش خبرآنلاین چندی است تعدادی از سایت‌های اینترنتی و شبکه‌های ماهواره ای از مردم دعوت کرده بودند که در روز 22 خرداد به مناسبت سالگرد انتخابات دهم ریاست جمهوری راهپیمایی سکوت برگزار کنند.

 منبع: خبر آنلاین

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ، ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ، ۲۳:۰۸  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی