بازداشت متهم ايجاد اغتشاش در انتخابات مجلس

ایمیل پرینت PDF
Administrator
وزير اطلاعات از دستگيري يك جاسوس كه با همكاري آمريكا به‌ دنبال تشكيل شبكه اجتماعي براي ايجاد اغتشاش در ايام انتخابات مجلس با هزينه ميليون ها دلار بود، خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، ساعاتي پيش حجت‌الاسلام والمسلمين حيدر مصلحي در جمع نخبگان شهرستان ري در مسجد خاتم‌النبين (ص) شهرري با اشاره به مباحث داخلي كشور گفت: امروز يكي از وظايف بزرگ و جدي مقابله با دشمن است كه طراحي‌هاي زيادي براي ضربه‌زدن به نظام دارند.

وزير اطلاعات از دستگيري يك جاسوس كه با همكاري آمريكا به‌ دنبال تشكيل شبكه اجتماعي براي ايجاد اغتشاش در ايام انتخابات مجلس بود، خبر داد و افزود: توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) جاسوسي دستگير شد كه از يكي از كشورهاي همسايه به ايران آمده بود و آمريكايي‌ها مي‌خواستند ميليون‌ها دلار هزينه كنند كه همان شبكه اجتماعي انتخابات قبلي را براي انتخابات مجلس ايجاد كنند.

وي در ادامه با تاكيد بر اينكه آمريكا از توطئه در قبال ايران دست نكشيده است، بيان داشت: هدف آمريكا اين است با توطئه‌هاي خود به ايران كه يك الگو در جهان است ضربه بزند، آنها كه جمهوري اسلامي را الگوي بيداري اسلامي مي‌دانند به دنبال ضربه زدن به نظام هستند.

مصلحي تاكيد كرد: بر اساس اخبار، آمريكايي‌ها مضطرب هستند، برنامه‌ريزي‌هاي كشورهاي اسلامي همچون ليبي بر اساس طراحي قبلي آنها نبوده است و امروز آمريكا دچار سرگرداني و اضطراب است و اين موضوع سبب شده است تا آمريكا اينگونه حركت كند.

وزير اطلاعات بيان كرد: جريانات كشورهاي منطقه از قبل برنامه‌ريزي نشده بود و در ابتدا كه اين حركت‌ها و جريان‌هايي كه به راه افتاده بود، جوانان اين كشورها آن را قبول نداشتند، اما در ادامه شما شاهد حركت‌هاي آنها بوديد.

وي در اين ارتباط خاطرنشان كرد: نكته قابل توجه اين است كه استكبار از همان ابزار كه آورده بود، ضربه خورد، امروز حركت فيس‌بوك اسلامي قابل توجه است، جوانان اسلامي با روحيه اسلام‌گرايي به هم خط مي‌دهند و استكبار مي‌خواهد اين الگو را بشكند.

مصلحي گفت: استكبار مي‌خواهد در بازه زماني 40 تا 50 ساله همانگونه كه شوروي را به هم ريخت، انقلاب اسلامي را بشكند، ولي به حول و قوه الهي، عنايت خدا شامل كشور ماست و همانگونه كه رهبري فرمودند «عقل‌گرايي، معنويت و عدالت» از شاخصه‌هاي انقلاب است و محور ولايت فقيه است كه جلو مي‌رود و اين چيزي نيست كه استكبار موفق به غلبه بر آن شود.

وزير اطلاعات به شكل‌گيري موسسات پژوهشي در آمريكا اشاره كرد و افزود: امروز موسسات قوي در آمريكا شكل‌ گرفته است و برنامه‌هايي به رئيس جمهور آنها داده مي‌شود كه انقلاب اسلامي بايد به زمين بخورد و براي اينكه در درون به اين هدف برسد دنبال سرمايه‌گذاري است.

وي گفت: پس از انقلاب اسلامي انگليسي‌ها در سيستم مديريتي نفوذ كردند. اوج فرصت بازسازي انگليسي‌ها در دوره دوم خرداد بود. در اين دوران حركت‌هايي نيز صورت گرفت و اين حركت‌ها در دوران اصلاحات مقوله به مقوله جلو رفت و تدابير رهبري و مردم سد راه آنها شد.

وزير اطلاعات با بيان اينكه با تدبير رهبري دولت نهم شكل گرفت، تاكيد كرد: دولت نهم پس از استقرار، سيستم مديريتي قبلي را به هم ريخت و اين مهم كار بزرگي بود.

مصلحي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در ارتباط با مكتب امام خميني (ره) و بيان شاخص‌هاي «عقل‌گرايي، معنويت‌گرايي و عدالت‌خواهي» گفت: اين شعار خوب و مسير راه ماست و پاسخ به خيلي بازي‌هاي دشمنان بود.
 
منبع: تابناک

آخرین به روز رسانی در جمعه ، ۲۰ خرداد ۱۳۹۰ ، ۱۸:۵۱  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی