میهمانان بفرمائید شام از معضلات اخلاقی رنچ می برند

ایمیل پرینت PDF
ma001

فضول محله از جمله سایت های ضدانقلاب می باشد که با نگارش مقاله های توهین آمیز و اکثرا فاقد محتوا علیه جمهوری اسلامی ایران مبارزه می کند.

از آنجا که بخش قابل توجهی از جامعه ایرانی در کشورهای مختلف غربی سکونت دارند و به نوعی منعکس کننده فرهنگ ایرانی در میان سایر اقوام ملل هستند توجه به برنامه هایی که منعکس کننده فرهنگ ایرانی هستند حائز اهمیت است، این موضوع علی الخصوص در رسانه هایی که مبادرت به تهیه و پخش برنامه فارسی می کنند مهم می باشد،متاسفانه بدلیل اینکه اکثر رسانه های برون مرزی خصوصی بوده و آنچنان نظارت و کنترل صحیحی بر پخش برنامه های آنان صورت نمی گیرد هر از گاهی شاهد مسائلی هستیم که دور از شان و منزلت یک ایرانی است.
سایت فضول محله در ابتدای مقاله ضرورت توجه به برنامه های تلویزیونی را متذکر می شود و به از آنجا که این رسانه ها برنامه هایشان برای دیگر پارسی زبانان نیز پخش میشود از آنها می خواهد تا نظارت بیشتری بر برنامه های خود داشته باشند!
سایت فضول محله با تعابیری همچون «آتنا، دختری که اشتهای کاذب دارد و هیکلی بزرگ برای خود ساخته است» به میدان جنگ می رود و بر علیه شرکت کننده ای که عنوان می شوذ فرهنگ ایرانی را به سخره گرفته است اعلام موضع می کند:
"خوشبختانه و یا بدبختانه در همان چند جلسه کوتاه، چنین ایرانی نماها با همه تلاش خود که شخصیتی درست از خود نشان دهند، شناخته شده، و مورد سرزنش و نفرت همگان قرار می گیرند. پولی هم که از این راه شارلاتان بازی به دست می آورند که مطلقا شایستگی و لیاقت آن را ندارند، با کلاهبرداری از حق دیگر همراهان به دست آوردند. در برنامه پیشین دیدیم که چگونه بانویی ایران نما به نام خانم ابیگل، بازیرکی و کلک به رقیبان که همگی براو تاخت و بهتر بودند، با دادن امتیاز کم، خود را برنده کرد، و حق انسانی بزرگوار، چون شهرام را خود تصاحب نمود."
" آنچه که ما در این چند روز دیدیم، سوای چند رنگی، دروغگوی و کلک، حقه بازی، و برنامه ریزی از سوی آتنا و گلاله نبود. این دونفر درحقیقت مظهر ننگ و نفرین برنامه ایرانی بودند که آبروی ایرانیان را در همه کشورهای فارسی زبان از بین بردند.آتنا،دختری که اشتهای کاذب دارد و هیکلی بزرگ برای خود ساخته است،وانمود می کند که غذاها خوب نبوده،و او آنها را دوست نداشته است.حتی می تواند با بیشرمی،مویی هم ظاهراً در غذای خود پیدا کند.آیا می توان باور داشت موهای بسیار کوتاه آرش در غذا ریخته شده؟ "
"خانم گلاله با صدمن قر و اطوار، حرکات و گفتار، و ژست های دروغین، مانند حاجی بازاری های خودمان، که به مکه می روند تا جواز دزدی، دروغگویی، و پاپوش زدن به دیگران را کسب کنند، ایشان هم، با زیرکی و نادرستی حق جایزه را که به فرناز می رسید، را خود تصاحب کرد، و خاطره بسیار زشتی از چند چهرگی بعضی ایرانیان، در میان بیننده ها، به ویژه پارسی زبانان کشورهای همسایه ایران به جای گذاشت."
چندی پیش نیز مقاله هایی در همین خصوص از سایت «فضول محله» منتشر شده است!
به راستی توجه و اهمیت دادن به چنین مسائلی تا چه حد ضروریت دارد،آیا مشکل از برنامه سازان تلویزیون من وتو است یا میهمانان برنامه بفرمائید شام؟
منبع: ما هستیم

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ، ۱ اسفند ۱۳۹۰ ، ۱۰:۰۴  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی